درباره ما

رسالت کاری ما

ما تلاش می‌کنیم تا به ساده‌ترین زبان، مفاهیم پایه اینترنت اشیا را به مخاطب محتوای آموزشی‌مان منتقل نمائیم. بسیاری از این آموزش‌ها با فرض دانش اولیه صفر مخاطب تهیه شده و پایه ای ترین مفاهیم مرتبط با اینترنت اشیا را توضیح می دهد.

شرایط فعلی تکنولوژی کنونی به ما اجازه می‌دهد تا محتوای آموزشی خود را بصورت خیلی ارزان از طریق شبکه‌ی جهانی اینترنت در اختیار تمامی فارسی‌زبانان دنیا قرار بدهیم. تمامی فارسی‌زبانان دنیا می‌توانند از محتوای این وبسایت که اغلب به رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد، بهره‌مند شوند.

چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

انجام پروژه‌های اینترنت اشیا

پروژه‌های صنعتی، تجاری، آموزشی و یا خانگی اینترنت اشیا را زیر نظر متخصصین خود انجام می‌دهیم.

مشاوره‌ی تخصصی حوزه اینترنت

متخصصین و اساتید حوزه‌ی اینترنت اشیا در عصر اینترنت اشیا همواره برای ارائه مشاوره تخصصی در وبسایت حضور دارند.

آموزش برخط خصوصی و عمومی

اساتید مجرب وبسایت با تولید محتوای آموزشی آفلاین و با برگزاری کلاس‌های آنلاین برخط در وبسایت فعالیت می‌کنند.

ما در اعداد و ارقام

قدرت ما در اعداد

1 +
ساعت ویدئو آموزشی
1 +
پروژه‌ی انجام شده
1 +
دانشجو در پلتفرم

تیم خلاق ما

که هستیم و رسالت کاری ما چیست؟

زهره حمزه‌پور

Head of Graphic

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

علی اصغر صالحی

CEO, Founder

استاد دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی و فنی‌حرفه‌ای و الکترونیکی با بیش از ۱۶ سال سابقه تدریس. کارشناس ارشد نرم‌افزار. با سابقه‌ی تدریس زنده درس شهروند الکترونیک در تلوزیون صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران. علاقمند به اینترنت اشیا (IoT) و یادگیری ماشین (Machine Learning). در حال حاضر مشغول مطالعه رشته حقوق.

رضا اسماعیلی

Head of Development

دانشجوی کارشناسی مهندسی نرم‌افزار دانشکده شهید شمسی‌پور؛ توسعه‌دهنده و برنامه‌نویس وب، مترجم فری‌لنس، عکاس آماتور، عضو مدیران چندین انجمن و گروه‌های برنامه‌نویسی. علاقمند به عکاسی (Photography) و خودکارسازی (Automation).

ملیسا حسینی

Support

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

ما در شبکه‌های اجتماعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هدف ما، عصر اینترنت اشیا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.